Home / Yapıkredi Borç Sorgulama / World Kredi Kartı Avantajları

World Kredi Kartı Avantajları

Hizmetin Yeni Adı: World
Bankacılık sektöründe Türkiye’ye yeni bir soluk getiren Yapı kredi, World kart ile hizmette sınır tanımıyor. World kart kredi kartı başvurusunda sınırsız hizmet sunmaya devam ediyor.
1992‘den beri kredi kartlarıyla hizmet sunan World kart, şimdi kredi kartı başvurusunda şubeye gitmeye, bankada sıra beklemeye son veriyor.
İsterseniz 444 0 444 numarayı arayarak, telefon bankacılığı ile World kart kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.
Daha önce Yapı Kredi Bankası müşterisi iseniz; internet yoluyla World kart kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Yapmanız gereken, Yapı Kredi Bankasının internet sitesine girerek kart işlemleri menüsüne tıklayarak, önceki kredi kartı bilgilerinizi ilgili yerlere doldurarak, yeni bir kredi kartı başvurunda bulunabilirsiniz.
Akıllı takip sistemi sayesinde yaptığınız World kart kredi kartı başvurusunu, hangi kart için başvuruda bulunduysanız o kartın adı boşluk TC kimlik numaranızı yazarak 4407’ye kısa mesaj yoluyla aşama aşama takip edebilirsiniz.
İnternet Bankacılığı sisteminden takip etmek için ise, gerekli kişisel bilgilerinizi ilgili alanlara girerek sorgu hanesinden başvurunuzun hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz. Kart başvurunuzun reddedilmesi durumunda reddedilme nedeninin öğrenmek için ‘Red nedeni’ sekmesini tıklayarak başvurunuzun neden reddedildiğini öğrenebilirsiniz.
Ama siz ben şubeye gitmeden kart başvurusunda bulunamam derseniz, sizi Yapı kredi Bankası şubelerimize de bekleriz. Müşteri temsilcilerimiz sizi bekliyor olacak.
Bugüne kadar sunduğumuz hizmetlere bir göz atmak gerekirse;

-World ile faturasız hat sahipleri için artık TL yüklemek çok kolay,

-Worldcep ile konuşmalarınız hiç bitmeyecek,

-Worldpuan’larınız ile alışveriş şimdi daha eğlenceli hale gelecek,

-Nakit – taksitli nakit avansınızı her zaman ATM’den kullanma şansına sahip olacaksınız.

-World ile haksitle EFT ve havale işleminizi şubeye gitmeden yapabileceksiniz.

-World Alışveriş Asistanı ile en yakın mağaza kampanyalarına ulaşabileceksiniz.
Bol World’lu günler dileriz.

About admin

Check Also

Yapıkredi Borcu Ödeme Hesap Özeti

Girişimci bankacılık hizmetlerinin sizi getirdiği nokta tamamen girişimlerinizde yakından alakalı olmakla birlikte, kredi kartı kullanımı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir