Home / Yapı Kredi İnternet Bankacılığı / Yapı Kredi Kartı Başvurusu

Yapı Kredi Kartı Başvurusu

Siz de yapı kredi bankasına ait kredi kartına sahip olmak istiyorsanız birkaç dakika ayırmanız sizin için yeterli olacaktır. Yapı kredi kredi kartı başvurusu için belli konularda bilgi vermeniz yeterlidir. Yapı kredi kredi kartı başvurusu için birçok yol vardır. Bu yolları izleyerek siz de bankanın kredi katına sahip olabilirsiniz.

World, adios, crystal, adios Premium, play ve taksitçi kart seçenekleri ile yapı kredi kartları sizi beklemektedir. Siz de istekleriniz doğrultusunda tercih yaparak birçok avantajdan faydalanabilirsiniz. Farklı kartlarımız farklı imkânlar sunmaktadır ve size hizmet etmek için üretilmektedirler.

Crystal kart ile TAV pasaport kart ayrıcalıklarından yaralanırsınız, son trendleri kendi derginizden takip eder, en seçkin restoranlarda ayrıcalıklardan faydalanırsınız. Pahada ağır şeyleri en hafif şeyleri almanın yoludur. Adios kart ile ise yurt dışı ve yurt için alışveriş ve uçak biletlerinde elde ettiğiniz puanları daha iyi amaçlarla harcayabilirsiniz. Play kart ise tamamen gençlere özel bir karttır. Gençler için özel avantajlar sağlar ve onlar için büyük indirimler ve puanlar kazandırır. Siz de yapı kredi kredi kartı başvurusu yaparak birçok avantajdan yararlanabilirsiniz.

Kredi kartı başvurunuzu telefon, internet ve bankamızın şehrinizdeki şubenize giderek yapabilirsiniz. Her koşulda size sms ile bilgilendirme yapılır. Onaylandığı takdirde kartınız evinize ya da şubeye gönderilir. Birkaç imza ile kartı alıp kullanmaya başlayabilirsiniz

About admin

Check Also

Yapı Kredi Limit Sorgulama

Havalar oldukça sıcak olmakla birlikte başta klima ihtiyacınız vardır. Buna ek olarak elektronik eşya ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir